Biz kimiz?

Teknoloji, İnce İşçilik, Sanat!

2013 yılında kurulmuş olan Fibilo şirketinin alt markası FİMAKET sektörün isteklerine cevap veren ileri teknolojiye sahip makineleriyle tüm maket projelerinize hayat vermektedir. Kullanmakta olduğumuz son teknoloji ürünü olan 3 boyutlu yazıcılar ve CNC makineleri ile projelerinizi çok kısa bir süre içerisinde gerçek haline dönüştürüyoruz. Alanında uzman tasarımcılarımız sayesinde maket projeleriniz istenilen sonuçlara getirilmektedir.

Neler yapıyoruz?
FİMAKET bünyesinde barındırdığı 3D PRINTER makineleri yardımıyla son derece hassas detaylarla, istenilen ölçek ve ebatlarda ;

– Konut – Site  maketleri
– Kentsel tasarım ve Şehir maketleri
– İşmerkezi ve Fabrika maketleri
– Arazi vaziyet maketleri
– Dini ve Tarihsel yapı maketleri
– Endüstriyel ürün prototipleri
– Fuar tanıtım maketleri
– Gemi-Yat maketleri

ve bunların dışında dekorasyon sektöründe kullanılan hertürlü obje ve tasarımın üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz
Kaliteyi, estetiği ve zamanında teslim ilkesini temel alarak yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan FİMAKET müşterilerine daima etkin ve pratik çözümler sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz
FİMAKET olarak hedefimiz ilkelerinden ödün vermeden gelişen teknoloji ile birlikte artmakta olan sektörün ihtiyaçalarını karşılayabilme ve konusunda önde gelen lider bir firma olma yolundadır.